Výstavy

 

1. 9. 2012 - Krajská výstava v Karlových Varech - výsledek: V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz - Z. Kliment - velmi pěkná fena s dobrou sílou kostry i stavbou těla, s výborným pohybem, předvedením

 

5.5.2012 jsme vyjeli na MVP do Prahy. Casi z mezitřídy odešla s hodnocením V2, res. CAC a posudkem: téměř 2letá písková fena, výborný chrup, typická hlava, oko, ucho, správný formát, zatím užší přední i zadní frontou, nezcela správné úhlení končetin, pěkný pohyb. Posuzovatel Petr Broukal.

 

20.8. 2011 jsem byli na krajské výstavě v Karlových Varech. Casička si ze třídy mladých odvezla V1 a vítěze třídy. Posuzovatel Zdeněk Kliment nám dal takovýto posudek: mladá fena, v tělesném vývoji, v blahobytném výživovém stavu, dobře modelovaná hlava, výborný skus, silná kostra, dobře utvořená stavba těla, velmi dobrý pohyb.

 

MVP v Českých Budějovicích 23.4.2011. Odvezli jsme si známku VD. Posuzoval nás p. Havelka. Posudek: jemná hlava, ještě nehotové spodní čelisti, dobrý krk, ještě nehotový front, dobře zaúhlené končetiny, lehce sbíhavé paty ruší pohyb.